marka tescil
Marka Tescili Hakkında Her Şey
Bizi Arayın:0312 433 4346

Marka Tescil Başvurusu Artık Daha Ucuz

Kurumsallaşma, kurumsal itibar kazanma ve marka koruması, bir şirket yada markanın yaşam döngüsündeki en kritik ve en zaman alıcı süreçlerden birisidir. Kurumsallaşma ve marka itibarı denilince akla ilk gelen ise marka tescili veya isim tescili dir.

Marka tescili, ticari hayata yeni başlayan bir kişi yada firma için maliyet kalemlerinden birisi olmaktadır. Piyasada marka tescili fiyatı çeşitlilik göstermekle birlikte, markatescilim.com.tr de en ucuz marka tescili fırsatı sunulmaktadır.

Marka isminizi tescil ederken, güvenilir ve tecrübeli olmasına özen göstermeli, markanızı ve sizi fikri sınai haklar hukuku temelinde gözeterek koruyan avukat ve marka vekillerini tercih etmelisiniz. Markatescilim.com.tr de, bütün marka tescili işlemleriniz hem avukat hemde marka vekili olan kişiler tarafından gerçekleştirilmekte, markanız tam güvence altında, 360 ° korunarak tescil edilmektedir.

Marka isminizin tam korunması, hem fikri sınai haklar hukuku hemde marka hukuku açısından ele alınıp incelendikten sonra marka tescil işlemlerinin yapılması anlamına gelmektedir.

Markatescilim.com.tr olarak bizler, şeffaf bir marka tescil süreci uyguluyor, tescil sürecinin tüm aşamalarında müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Marka isiminizi detaylı ön araştırmadan geçiriyor, en küçük bir risk bile gördüğümüzde sizlerle paylaşıyor, varsa alternatif çözümler üretiyoruz.

Marka Tescili Kampanyamızdan Haberiniz Var mı?

Kampanya başlangıcından beri aşırı ilgi gören, 50 TL+KDV ye marka tescili kampanyamız devam etmektedir. Sizde kampanyamızdan faydalanmak istiyor ve mutlu müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız, bize ulaşmanız yeterli.

marka tescili kampanyası

marka tescili kampanyası

 

İşte yüzlerce kurumsal şirket referanslarımızdan bazıları…

 
hesapno marka tescil
gimoka marka tescili
visiomed marka tescil
Mutedoor marka tescili
toros akü marka tescil
merakli minik anaokulu marka tescil
escape point marka tescil
mary klein marka tescil
verifi marka tescil
hasan zahir marka tescil
atolye15 marka tescil
Atölye Kertenkele marka tescil
avisena marka tescil
inndir marka tescil
Nado yapı marka tescili
orbido marka tescil
arge robotik marka tescil
veraplus marka tescil
loopar marka tescil
lidolife marka tescil
analora iç giyim marka tescili
mea villa marka tescil
leddeposu marka tescil
gugu marka tescil
toymak marka tescili
beyaz tekstil marka tescil
monofe marka tescil
my kelime marka tescil
 

Benzer Makalelerimiz

 • uluslararası marka tescili
  Uluslararası Marka tescili
  Türkiye’nin de taraf olduğu Uluslararası Madrid Protokolü çerçevesinde Türkiye’den pek çok ülkeye marka başvurusunda bulunmak mümkün. Bunlar Avrupa ülkeleri, ABD ve bazı Orta...
 • marka değeri nasıl korunur
  Marka Tescil Uzmanlık İster
  Şirket veya şahıs olarak sahip olduğunuz, marka tescil, patent, endüstriyel tasarım tescili gibi fikri ve sınai mülkiyet hakları, en büyük varlığınızdır. Bu gibi...
 • marka tescilinde başarı
  Marka Tescilinde Başarı
  Marka tescilinde başarı, tescil edilecek markanın iyi analiz edilmesinden geçmektedir. Marka tescil, marka veritabanında bir ön araştırma ile başlar. Başvurulacak markaya ait sınıflandırmanın...

 

Leave a Reply

Son yazılar

İletişim Bilgileri
Mithatpaşa Cd. No:8/25 Sıhhiye
06340 Çankaya Ankara
Tel: (312) 433-4346
Mobil:0532 557 7710
Fax: (312) 433-4346
Website: http://markatescilim.com.tr
Email: destek[at]markatescilim.com.tr