marka tescil
Marka Tescili Hakkında Her Şey
Bizi Arayın:0312 433 4346

Marka Tescilde Güvenilir ve Sorunsuz Hizmet

Bir firma açısından marka tescil konusu; markasının bilinirliğini, güvenilirliğini ve alanında tek olma özelliğinin artması ve resmileşmiş olması bakımından oldukça önemlidir. Marka tescil ile markanın ait olduğu sınıfta tekel hakkına sahip olması sağlanır. Bunun anlamı aynı sınıfta aynı niteliklerde başka bir ürün veya hizmetin Marka Tescil Belgesi alabilmesinin engelleneceğidir. Marka Tescil belgesi edinme süreci, farklı prosedürlere tabi olduğundan bu süreç içerisinde firmalara yardımcı olan kurumlar vardır. Bu kurumlar tarafından sunulabilecek Marka Tescilde Güvenilir ve Sorunsuz Hizmet de en az Marka Tescili kadar önemli bir husustur.

Marka Tescilde Güvenilir ve Sorunsuz Hizmet edinmek için her yardımcı kuruma da güvenmemek ve yardım alma konusunda kesin bir karar vermeden önce gerekli araştırmayı yaparak, güvenilir ve sorunsuz hizmet sağlanabileceği konusunda emin olmakta fayda vardır. Çünkü anlaşma yapılacak kurumun Marka Tescil sürecinde önemli bir yeri vardır.

Marka Danışmanı Kurum Hangi Konularda Fayda Sağlayacaktır?

Marka Tescil konusunda hizmet süreci Marka Tescil Belgesi alma işlemine kadarki süreyi içerdiği gibi, Marka Tescil Belgesi aldıktan sonra bu belgenin sağladığı korumalardan yararlanma aşamalarını da kapsar. Firmaların zorlandıkları en önemli hususlar öncelikle markanın ait olduğu ürün veya hizmetin, Türk Patent Enstitüsü tarafından belirlenmiş Mal ve Hizmet sınıflarının hangisine dahil olduğunu saptamaktır. Bu konu Marka Tescil konusundaki en önemli ve kritik hususlardan biridir. Yardımcı bir kurum ile anlaşmanız, markanızın ait olduğu sınıfın da alanında uzman kişilerce doğru bir şekilde belirlenmesini sağlayacaktır.

Ayrıca Marka Tescili süreci boyunca birçok maddi külfete katlanmanız ve geri dönüşü olmayan bir takım adımlar atmanız da gerekecektir. Yardımcı firmalar sayesinde bu adımları doğru atmak, sizlere hem zaman kaybettirmeden ilerlemek, hem de yanlış adımlar sebebiyle maddi külfetleri tekrarlamak zahmetinden kurtaracaktır.

Ayrıca Marka Tescilde Güvenilir ve Sorunsuz Hizmet konusu Marka Tescili ile firmalara sağlanan korumalar hakkında da doğru ve güvenli bilgilere sahip olunmasını sağlamanın yanında bu hakların nasıl kullanılacağı, hangi mercilere ne şekilde başvuru yapılması gerektiği konularında da Marka Tescil Belgesi almak isteyen firmalar için kaçırılmak istenmeyecek bir kolaylıktır.

İşte sorunsuz ve güvenilir hizmet alan müşterilerimizden bazıları…

marka tescil en ucuz fiyat
marka tescili en ucuz fiyat

İşte yüzlerce kurumsal şirket referanslarımızdan bazıları…

 
lidolife marka tescil
avisena marka tescil
toymak marka tescili
Nado yapı marka tescili
mea villa marka tescil
verifi marka tescil
inndir marka tescil
arge robotik marka tescil
Atölye Kertenkele marka tescil
gimoka marka tescili
monofe marka tescil
escape point marka tescil
gugu marka tescil
orbido marka tescil
merakli minik anaokulu marka tescil
visiomed marka tescil
atolye15 marka tescil
toros akü marka tescil
beyaz tekstil marka tescil
analora iç giyim marka tescili
veraplus marka tescil
leddeposu marka tescil
Mutedoor marka tescili
my kelime marka tescil
loopar marka tescil
hesapno marka tescil
mary klein marka tescil
hasan zahir marka tescil
 

Benzer Makalelerimiz

 • uluslararası marka tescili
  Uluslararası Marka tescili
  Türkiye’nin de taraf olduğu Uluslararası Madrid Protokolü çerçevesinde Türkiye’den pek çok ülkeye marka başvurusunda bulunmak mümkün. Bunlar Avrupa ülkeleri, ABD ve bazı Orta...
 • marka değeri nasıl korunur
  Marka Tescil Uzmanlık İster
  Şirket veya şahıs olarak sahip olduğunuz, marka tescil, patent, endüstriyel tasarım tescili gibi fikri ve sınai mülkiyet hakları, en büyük varlığınızdır. Bu gibi...
 • marka tescilinde başarı
  Marka Tescilinde Başarı
  Marka tescilinde başarı, tescil edilecek markanın iyi analiz edilmesinden geçmektedir. Marka tescil, marka veritabanında bir ön araştırma ile başlar. Başvurulacak markaya ait sınıflandırmanın...

Leave a Reply

Son yazılar

İletişim Bilgileri
Mithatpaşa Cd. No:8/25 Sıhhiye
06340 Çankaya Ankara
Tel: (312) 433-4346
Mobil:0532 557 7710
Fax: (312) 433-4346
Website: http://markatescilim.com.tr
Email: destek[at]markatescilim.com.tr