marka tescil
Marka Tescili Hakkında Her Şey
Bizi Arayın:0312 433 4346

Marka Tescili İle Bir Başlangıç Hikayesi

marka tescili koruması

Marka tescili ile koruma sağlayın

Ticari hayatın olmazsa olmazı, tüketicilerin aklında kalıcı ve güven veren bir marka olmaktır. Özellikle de gün geçtikçe zorlaşan ve şekil değiştiren, gerek yurt içi gerekse yurtdışı rekabet koşulları ele alındığında, marka tescili nin nedenli önemli ve zaman geçirmeden hızlıca yapılması gerekliliği aşikardır.

Aklınıza gelen bir fikri yada hayat vermeye çalıştığınız bir ticari altyapıyı canlandırmadan önce, kötüye kullanım ve taklitlerden korunmak için, elinizi hukuki zeminde güçlü tutacak olan marka tescil belgesi sahibi olmalısınız. Türk Patent Enstitüsü tarafından verilen bu belge kapsamında, başvuru yapılan markanın öncelikle Marka Önyazı belgesi alınarak da işlemlere devam edilebildiği unutulmamalıdır.

Ancak burada, TPE tarafından verilebilecek olan olası red kararına karşı dikkatli ve hazırlıklı olmak gerekmektedir. İşte bu durumlarla kaşılaşmamak için de markanızın marka uygunluk durumunu iyice analiz etmeniz gerekmektedir. Markatescilim olarak bizler, olası olumsuz sonuçlanmalara karşı, ücretsiz marka ön araştırmanızı yapıyor ve kritik gördüğümüz durumlar için sizlere ücretsiz danışmanlık veriyoruz.

Marka Tescili için bir başlangıç hikayesi oluşturmak istiyorsanız, marka adı için seçeceğiniz ismi iyice araştırmalı, müşteri eğilimlerini değerlendirmeli, boş olan alan adlarını almalı, marka tescili öncesinde marka ön araştırması yapmalı ve ondan sonra da hızlı bir şekilde başvurunuzu tamamlamalısınız. Bu şekilde yapacağınız bir kurumsal yapılanma ile hem markanıza sahip çıkacak, hem sorunsuz bir şekilde marka tescil belgesi sahibi olacak hemde ticari alanda gücünüze güç katacaksınız.

Markatescilim olarak bizler, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, yüzlerce irili ufaklı kurumsal şirket müşterilerimiizn binlerce marka tescil danışmanlığını yürütüyoruz. Sadece marka tescil işlemleri alanıda değil, endüstriyel tasarım tescili, barkod tescili, coğrafi işaret, faydalı model, patent gibi alanlarda da sizleri destekliyor, bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmakten gurur duyuyoruz.

Markanızı ve değerlerinizi korumak için en az sizler kadar heyecanlı ve istekli olan bizler biliyoruz ki bilgi paylaştıkça artar. Sizide bu bilgi birikimi ve tecrübemizden faydalanmaya davet ediyoruz. Markalaşma sürecinde sizlere destek vermek amacıyla hizmet bedellerimizi en düşük seviyede tutuyor, tek sınıflı başvurularda sadece 59TL lik bir hizmet bedeli alarak sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Sınıf sayınız ne olursa olsun en ucuz marka tescili bizde…

İşte yüzlerce kurumsal şirket referanslarıızdan bazıları…

 
my kelime marka tescil
Ege Yıldız Marka Tescili
hesapno marka tescil
mea villa marka tescil
Fer Med marka tescili
verifi marka tescil
inndir marka tescil
veraplus marka tescil
limora marka tescili
leddeposu marka tescil
analora iç giyim marka tescili
mary klein marka tescil
monofe marka tescil
loopar marka tescil
Mutedoor marka tescili
hasan zahir marka tescil
toymak marka tescili
visiomed marka tescil
lidolife marka tescil
Mazhar Zorlu Holding Marka Tescili
atolye15 marka tescil
gugu marka tescil
orbido marka tescil
beyaz tekstil marka tescil
Atölye Kertenkele marka tescil
Zara Marka Tescili
toros akü marka tescil
merakli minik anaokulu marka tescil
Nado yapı marka tescili
ivana sert marka tescili
gimoka marka tescili
escape point marka tescil
avisena marka tescil
arge robotik marka tescil
 

Leave a Reply

Son yazılar

İletişim Bilgileri
Mithatpaşa Cd. No:8/25 Sıhhiye
06340 Çankaya Ankara
Tel: (312) 433-4346
Mobil:0532 557 7710
Fax: (312) 433-4346
Website: http://markatescilim.com.tr
Email: destek[at]markatescilim.com.tr