marka tescil
Marka Tescili Hakkında Her Şey
Bizi Arayın:0312 433 4346

Markaya Güven Marka Tescili ile Sağlanır

marka-tescili

marka-tescili

Marka güveni sağlamak, oldukça zor bir iştir. Müşteri isteklerine cevap vermek, sorunlara çözüm bulmak en önemlisi de erişilebilir olmaktır. Müşterinin gözünde yer edinebilmek için en başta yapılması gereken şey, sahip olduğunuz isim, ürün veya hizmetin, marka tescili yolu ile koruma altına alınmasıdır.

Marka Tescil Belgesi ve Koruma

Birlikte yürüteceğimiz hassas ve özenli bir çalışma sonrası sizlere sunacağımız marka tescil belgesi ile markanız, tam 10 yıl koruma altına alınmış ve tescillenmiş olacak. Bu 10 yıl süresince, markanızı dilerseniz kullanabilir, dilerseniz başkalarına devredebilirsiniz.

Alan Adı Tescili

Marka Tescil sonrasında, gelişen teknolojiyi kullanma eğiliminden dolayı, en çok yapılan işlem, bir alan adı tescili olacaktır. Alan adı tescili işlemlerinizde de sizlere ışık tutuyor, tecrübelerimizden faydalanmanızı bekliyoruz. Marka tescil belgesini resmi olarak Türk Patent Enstitüsü vermekle birlikte, alan adı tescil belgesi adı altında bir belge yoktur. Bazı firmalar, alan adı tescil belgesi adı altında belgeler düzenleyip, ek ücretler talep edebilmektedirler. Bu konuya dikkat etmelisiniz.

Marka Tescil işlemleri süresinde sizlerle birlikte çalışan ve yol gösteren bir danışman arıyorsanız, bünyemizde barındırdığımız avukat ve marka vekilleri ile, bu sektörü en iyi anlayan ve hizmet sunan bizlerle birlikte çalışmanızı bekliyoruz.

Leave a Reply

Son yazılar

İletişim Bilgileri
Mithatpaşa Cd. No:8/25 Sıhhiye
06340 Çankaya Ankara
Tel: (312) 433-4346
Mobil:0532 557 7710
Fax: (312) 433-4346
Website: http://markatescilim.com.tr
Email: destek[at]markatescilim.com.tr