marka tescil
Marka Tescili Hakkında Her Şey
Bizi Arayın:0312 433 4346

Ucuz Marka Tescili

Marka tescili ve isim tescili konusunda kısa bir ön bilgi verdikten sonra ucuz marka tescili nasıl yapabilirsiniz bu konunun ayrıntılarına ışık tutacağız.

İsim ve Marka Tescili

İsim tescili, firmanız tarafından üretilen ürünlerin üzerinde kullanacağınız isimler olup bu isimlerin korumasını ancak marka tescili ile sağlayabilirsiniz. Bu isimlerin, şekil, sembol veya belirli logolardan meydana gelebileceğini daha önceki yazılarımızda detaylı bir şekilde belirtmiştik.

Marka Tescili Uzmanlık Gerektiren Bir İştir

İsim tescili veya Marka tescili yaptırmak için daha önceden belirlenmiş birçok kriteri sağlamanız gerekiyor. Marka tescil birçok kritere göre değerlendirilen uzun bir süreçtir ve bu sürecin oldukça sıkı takip edilmesi gerekir. 9 ay ile 12 aralığına yayılan bu süreçte TPE birçok araştırma yer vermekte ve bu işlemlerin sonucunda Resmi Marka Bülteni’nde 3 ay gibi bir süre yayında kalması ise başvuru süreçlerini sonlandırır. Bu süreç boyunca marka başvurusuna itiraz gelmemesi gerektiğini hatırlatmakta fayda var. Ucuz marka tescili yapabilmek için bu anlamda fiyatlarımıza bakarak giderler hakkında daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Ucuz Marka Tescili ve Olası Problemler

Burada vekil tayin ederken dikkat edilmesi gereken nokta ise çalışacağınız firmanın alanında uzmanlık atfediyor olmasıdır. En ucuz marka tescilini yaptırmak adına sürece daha sorunlu bir şekil aldırabileceğinizi unutmayın. Bütün marka tescili başvuruları bu anlamda kabul görmeyebilir, yanlış başvurular ve en önemlisi bu alanda uzman olmayan birçok kişi veya kuruluşun, ek hizmet ücreti almak için aldığı işin takibatını bilerek yapmamaktadır. Bu gibi sorunlarla uğraşmamanız ve takibat sürecine ilişkin ucuz marka tescili konusunda daha kapsamlı bilgi almak için buradaki fiyatlarımıza bakabilirsiniz.
Ucuz marka tescili yaparken red olunma risklerini ve buna bağlı olarak eksik yapılmış ön araştırma işlemlerinin daha sonradan süreci olumsuz şekilde etkilediğini ve maliyet olarak daha yüksek rakamlarla uğraşmanıza neden olacağını unutmayın. Ucuz marka tescili, önceleri cazip gelebilir ancak daha sonradan bu durum mağduriyetiniz ile sonuçlanabilir.

Mutlu müşterilerimizden bazılarını sizlerle paylaşmak istedik:

 
atolye15 marka tescil
Atölye Kertenkele marka tescil
mary klein marka tescil
gugu marka tescil
lidolife marka tescil
inndir marka tescil
veraplus marka tescil
analora iç giyim marka tescili
merakli minik anaokulu marka tescil
leddeposu marka tescil
verifi marka tescil
toros akü marka tescil
Nado yapı marka tescili
arge robotik marka tescil
toymak marka tescili
hasan zahir marka tescil
loopar marka tescil
beyaz tekstil marka tescil
escape point marka tescil
my kelime marka tescil
mea villa marka tescil
hesapno marka tescil
monofe marka tescil
gimoka marka tescili
avisena marka tescil
orbido marka tescil
visiomed marka tescil
Mutedoor marka tescili
 

Benzer Makalelerimiz

 • uluslararası marka tescili
  Uluslararası Marka tescili
  Türkiye’nin de taraf olduğu Uluslararası Madrid Protokolü çerçevesinde Türkiye’den pek çok ülkeye marka başvurusunda bulunmak mümkün. Bunlar Avrupa ülkeleri, ABD ve bazı Orta...
 • marka değeri nasıl korunur
  Marka Tescil Uzmanlık İster
  Şirket veya şahıs olarak sahip olduğunuz, marka tescil, patent, endüstriyel tasarım tescili gibi fikri ve sınai mülkiyet hakları, en büyük varlığınızdır. Bu gibi...
 • marka tescilinde başarı
  Marka Tescilinde Başarı
  Marka tescilinde başarı, tescil edilecek markanın iyi analiz edilmesinden geçmektedir. Marka tescil, marka veritabanında bir ön araştırma ile başlar. Başvurulacak markaya ait sınıflandırmanın...

Leave a Reply

Son yazılar

İletişim Bilgileri
Mithatpaşa Cd. No:8/25 Sıhhiye
06340 Çankaya Ankara
Tel: (312) 433-4346
Mobil:0532 557 7710
Fax: (312) 433-4346
Website: http://markatescilim.com.tr
Email: destek[at]markatescilim.com.tr