marka tescil
Marka Tescili Hakkında Her Şey
Bizi Arayın:0312 433 4346

Tanınmış Marka Olmak İçin Önce Marka Tescili

markanızı taklitlere karşı marka tescili ile koruyun

markanızı taklitlere karşı marka tescili ile koruyun

Hızla değişen dünya dinamikleri, başdöndüren ticari hayat ve değişken piyasalar karşısında, tasarlayıp ürettiğiniz değerlerin, başkaları tarafından taklit ve kötüye kullanımını hatta sahiplenilmesini önlemek için bazı yasal korumaya ihtiyaç duymaktadır.

Bu yasal korumaların en başında marka tescil belgesi gelmektedir. Ticari hayata başlangıç aşamasında ve ilerleyen zamanlarda da tanınmış marka olma yolunda mutlaka ihtiyaç duyacağınız marka tescili ile yasal koruma, markanızın çalınarak kullanılmasını, taklit edilerek marka imajınızın kaybolmasını, en önemlisi de emek vererek ortaya çıkardığınız fikrin, hiç efor sarfetmeden başkaları tarafından ele geçmesini engelleyecek çok güçlü bir yasal zemin oluşturmaktadır.

Her fikir yada ürün, sadece marka tescili ile değil, endüstriyel tasarım, faydalı model gibi işlemlerle de koruma altına alınabilmektedir. Bu ayrımın yapılabilmesi için ihtiyaç duyacağınız destek ve danışmanlık hizmetini sizlere sunuyor, en uygun ve en ucuz marka tescil, en ucuz faydalı model ve en ucuz endüstriyel tasarım tescili danışmanlığı veriyoruz.

Marka tescili ile sağlayacağınız yasal koruma kalkanı sayesinde, tanınmış marka olmak için yola çıkmış oluyorsunuz. Marka değerinize yapacağınız yatırım ile geçen zaman içerisinde hem ayakta kalacak hemde müşteri gözünde yer edineceksiniz. Bu da size tanınmış marka olma yolunda güçlü bir marka algısı sağlayacaktır. Buna ek olarak marka tescili belgesi, sizlere kurumsal bir marka olma kimliği sağladığından, müşterileriniz güvenle sizleri tercih edecek, organik ve temeli sağlam bir büyüme sağlayacaksınız.

Ürün, fikir, hizmet ve tasarımlarınızı, müşterilerinizin beğenisine sunmadan yani piyasaya arz etmeden önce marka tescili işlemlerinin başlatılmış olması, aynı iş alanındaki piyasa oyuncularının veya rakiplerinizin ürün ve hizmetlerinizi taklit etmesi, ithal ve ihraç etmesi önlemiş olacak, böylelikle tanınmış ve güçlü bir marka algısı oluşturmuş olacaksınız. Zaman zaman basından, zaman zaman da marka tescil eden müşterilerimize sunduğumuz hızlı marka tescili işlmelerinden yaşadığımız tecrübeler, aynı isimle yapılan marka başvurularında saat farkı ile öncelik aldığımız durumların olduğunu göstermektedir. Marka olabilecek aynı isim ve kelimeler, hemen herkesin aklına aynı anda gelebildiğinden, ürün ve hizmetlerinizde aynı isme sahip marka olma olasılığı güçlenmektedir. Bu nedenle hızlı bir marka tescili işlemi ile birlikte, aklınızda olanı hemen tescil etmenizi öneriyoruz.

Marka tescili danışmanlığımızdan faydalanan yüzlerce kurumsal firma ve binlerce marka tescili referanslarımız ile sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

İşte yüzlerce kurumsal şirket referanslarımızdan bazıları…

 
mea villa marka tescil
Mutedoor marka tescili
toros akü marka tescil
hasan zahir marka tescil
hesapno marka tescil
monofe marka tescil
inndir marka tescil
Mazhar Zorlu Holding Marka Tescili
visiomed marka tescil
merakli minik anaokulu marka tescil
beyaz tekstil marka tescil
veraplus marka tescil
analora iç giyim marka tescili
mary klein marka tescil
Ege Yıldız Marka Tescili
arge robotik marka tescil
Nado yapı marka tescili
limora marka tescili
lidolife marka tescil
gugu marka tescil
ivana sert marka tescili
Atölye Kertenkele marka tescil
escape point marka tescil
toymak marka tescili
Fer Med marka tescili
gimoka marka tescili
loopar marka tescil
orbido marka tescil
leddeposu marka tescil
Zara Marka Tescili
avisena marka tescil
my kelime marka tescil
verifi marka tescil
atolye15 marka tescil
 

Benzer Yazılar

 • uluslararası marka tescili
  Uluslararası Marka tescili
  Türkiye’nin de taraf olduğu Uluslararası Madrid Protokolü çerçevesinde Türkiye’den pek çok ülkeye marka başvurusunda bulunmak mümkün. Bunlar Avrupa ülkeleri, ABD ve bazı Orta...
 • marka değeri nasıl korunur
  Marka Tescil Uzmanlık İster
  Şirket veya şahıs olarak sahip olduğunuz, marka tescil, patent, endüstriyel tasarım tescili gibi fikri ve sınai mülkiyet hakları, en büyük varlığınızdır. Bu gibi...
 • marka tescilinde başarı
  Marka Tescilinde Başarı
  Marka tescilinde başarı, tescil edilecek markanın iyi analiz edilmesinden geçmektedir. Marka tescil, marka veritabanında bir ön araştırma ile başlar. Başvurulacak markaya ait sınıflandırmanın...

Leave a Reply

Son yazılar

İletişim Bilgileri
Mithatpaşa Cd. No:8/25 Sıhhiye
06340 Çankaya Ankara
Tel: (312) 433-4346
Mobil:0532 557 7710
Fax: (312) 433-4346
Website: http://markatescilim.com.tr
Email: destek[at]markatescilim.com.tr