marka tescil
Marka Tescili Hakkında Her Şey
Bizi Arayın:0312 433 4346

Marka Tescil Başvurunuzu Özenle Gerçekleştiriyoruz

Bizimle iletişime geçmenizin ardından öncelikli olarak faaliyet alanınıza uygun sınıf tespiti yapıyoruz. Marka Sınıflandırma tespiti uluslararası anlaşmalar çerçevesince belirlenen Nice gruplandırmasına göre yapılmaktadır.

Marka sınıf tespitinin ardından marka başvurunuzun akıbetine yönelik bir uygunluk ön araştırması yapmaktayız. Bu araştırma hem sizleri doğru yönlendirerek sadece marka başvuru giderleri açısından değil bu isme yönelik yapacağınız yeni yatırımlar açısından da yerinde bir adım atmanızı sağlamaya yardımcı olmak açısından olacaktır, cevabımız bazen olumsuz da olsa doğruyu söylemenin ve dürüst kazancın gururu da bizlerin olacaktır.

Sınıf Sayısı ve Marka Tescil Fiyatı

Uzman Marka vekilimiz sizi en az maliyetle fakat sizin için en gerekli sınıflar için olmak üzere bir maliyet hesaplaması yapmaktadır. Marka Tescil Başvurusu, vekillik hizmet bedeli çalışma anlayışımız çerçevesinde sınıf sayısı arttıkça değişmeyip sabit kalmaktadır. Buna karşın TPE harçları sınıf sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Sınıf sayısı ve marka ibaresi netleştiğinde noterden onayına gerek olmayan sadece Marka Tescil mercii olan TPE de geçerli olmak üzere tarafınıza bir form vekaletname gönderiyoruz bu form vekaletnameyi siz doldurup imzalayıp mail olarak elektronik ortamda tarafımıza iletebilirsiniz.

Varsa logonuzu da başvuru esnasında ek bir ücret ödemenize gerek kalmaksızın isimle birlikte tescil ettirebilirsiniz. Veya markanız sadece figüratif elemanlardan oluşuyorsa , marka şekil olarak da sözcük kullanmadan, marka ibarenize yer verebilirsiniz.

Başvurunuzu gerekli belgeler ve giderlerin tarafımıza ulaşmasından itiberen 1 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz, aynı gün evrak kayıt numaranızı size mail olarak iletiyoruz. Marka Tescil Başvurusu nda bulunduğunuza dair önyazı belgesi ni ise başvurudan bir gün sonra temin edebiliriz.

Başvuru dosyanız başvurudan itibaren TPE ön incelemesi, benzerlik araştırması, Resmi Marka Bülteninde yayın ve tescil aşamasına kadar ki yaklaşık 1 yıllık süreçte marka vekilimiz takibinde olup tüm aşamalarda bilgilendirilecek ve süre-işlem takibinde yönlendirileceksiniz. Tescil belgeniz oluşturulduğunda özenle adresinize iletilecektir.

Sizde binlerce mutlu müşterilerimizden birisi olmak ister misiniz?

 
 

Leave a Reply

Son yazılar

İletişim Bilgileri
Mithatpaşa Cd. No:8/25 Sıhhiye
06340 Çankaya Ankara
Tel: (312) 433-4346
Mobil:0532 557 7710
Fax: (312) 433-4346
Website: http://markatescilim.com.tr
Email: destek[at]markatescilim.com.tr