marka tescil
Marka Tescili Hakkında Her Şey
Bizi Arayın:0312 433 4346

Rakiplerinize Karşı En Büyük Kozunuz Marka Tescili

Baş döndürücü bir hızla gelişen ve hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan teknoloji, yeni ürünler üreten kişi veya şirketlerin üretim ve tasarım yeteneklerini geliştirmektedir. Bu sayede ortaya çıkan ürünler ve kazanılan gelirler, sisteme sokularak, sürekli kendisini yenileyen ve üretkenlik sağlayan sistemlere dönüşebilmektedir.

Fabrikalar, ürünler, hizmetler ve hatta fikirlerin, üretkenlik sağlayan sistemler halinde varoluşunun devamını sağlamak, ellerindeki maddi varlıklardan daha fazla onların sahip olduğu marka değerleri ile sağlanabilmektedir. Marka tescili ile başlayan marka değerinin korunması, bir şirket veya marka sahibinin hem prestijini hemde kurumsal kimliğini korur.

markanızı taklitlere karşı marka  tescili ile koruyun

markanızı taklitlere karşı marka tescili ile koruyun

Marka değerini koruyan ve sürekli kendisini yenileyerek üretkenlik sağlayan firma yada kişileri bekleyen en önemli olumsuzluklardan birisi de sahip olunan marka ve ürün gibi değerlerin kötüye kullanımı ve taklit ürünlerdir. Kötüye kullanım ve taklit ürünlerden kurtulmanın ilk öncelikli yolu, ürünler ve markalar piyasaya sürülmeden hızlı bir şekilde marka tescil başvurusu işlemelerinin başlatılmasıdır. Ancak bu yolla rakiplerinizin veya taklitçilerin sizlerin ürünlerini üretmesini, piyasaya sürmesini ve hatta ithal etmesini engelleyebilirsiniz.

Sadece marka tescil konusunda değil, endüstriyel tasarım tescili konusunda da hizmet sunan firmamız, elbise tasarımı, giyim, elektrikli ve elektronik cihazlar gibi her türlü tasarım ürünlerinizi, kanun nezdinde koruyacak bilgi ve belgeleri hazırlayarak başvurunuzu tamamlar ve sizleri taklitçilere karşı tam koruma altına alır.

Alan adı tescili, coğrafi işaret tescili alanlarında da uzman personelimiz sizlere danışmanlık sunmak için bir telefon kadar yakın…

markatescilim.com.tr olarak bizler, fikri ve sınai haklar hukuku alanında uzman avukatlar, Türk Patent Enstitüsü siciline kayıtlı güvenilir marka vekilleri ile, başınıza gelebilecek tüm bu olumsuz durumlar karşısında sizlere danışmanlık sunarak, rakiplerinize karşı en büyük kozunuz olan markanızı korumaya hazırız.

Türkiyenin ve dünyanın her yerinden irili ufaklı yüzlerce kurumsal firma, bu alanlarda kendimize güvenin ve kaliteli iş yapma kalitesinin göstergesidir.

Gün geçtikçe büyüyen referanslarımızdan bazıları:

 
mary klein marka tescil
Ege Yıldız Marka Tescili
monofe marka tescil
escape point marka tescil
verifi marka tescil
visiomed marka tescil
Nado yapı marka tescili
hesapno marka tescil
ivana sert marka tescili
arge robotik marka tescil
leddeposu marka tescil
hasan zahir marka tescil
analora iç giyim marka tescili
Mutedoor marka tescili
gimoka marka tescili
toros akü marka tescil
merakli minik anaokulu marka tescil
Fer Med marka tescili
loopar marka tescil
Zara Marka Tescili
gugu marka tescil
orbido marka tescil
mea villa marka tescil
beyaz tekstil marka tescil
inndir marka tescil
my kelime marka tescil
lidolife marka tescil
atolye15 marka tescil
toymak marka tescili
veraplus marka tescil
avisena marka tescil
Atölye Kertenkele marka tescil
limora marka tescili
Mazhar Zorlu Holding Marka Tescili
 

Leave a Reply

Son yazılar

İletişim Bilgileri
Mithatpaşa Cd. No:8/25 Sıhhiye
06340 Çankaya Ankara
Tel: (312) 433-4346
Mobil:0532 557 7710
Fax: (312) 433-4346
Website: http://markatescilim.com.tr
Email: destek[at]markatescilim.com.tr